Tohle nikdo neví...

12. února 2011 v 12:18 | Rosalii |  Psaní
Tak asi tady moc lidí nebylo a ani chodit nebude, ale mám aspoň zábavu na nudné chvíle :)) a teď k nadpisu.... Nikdo to neví, ale já... ve své složce v PC píši knihu.. a hodlám ji dopsat a vydat.. Prosím napište mi co si o tom myslíte..  Je to pod perexem a toužila bych po nějakých komentářích..

 toto je pouze předmluva.. a chystám se napsat alespoň prolog  potom začít kapitoly =)

Předmluva:

Toto co právě držíte v rukou a zřejmě budete číst, je má drahocenná minulost a události z ní, které mi připadali tak zajímavé, že jsem je zkrátka musela zmínit. Pokud už teď po přečtení první věty chcete tuto knihu uklidit do nejspodnější poličky Vaší knihovny klidně to udělejte, ale pak po čase Vás stejně začne hryzat zvědavost (alespoň doufám), tuto knihu vytáhnete a začtete se do mých příběhů. Samozřejmě že je to psané z pohledu elfoupírky která později..... Ale co to tu žvatlám?! Začínám prozrazovat děj a to se nedělá...... Tak to jest předmluva a teď bych se Vám mohla představit.
Samozřejmě Já jakožto spisovatelka. Mé jméno je zcela nepodstatné jelikož každý stejně neudává své pravé jméno tak na co ho zmiňovat. Říkejte mi jak chcete. Věřte mi hlavu Vám neutrhnu. Snad mne kvůli nezveřejnění jména nikdo nebude chtít zabít. To by totiž nebylo moc příjemné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saky Hyuga - Skay サキ渡辺 Saky Hyuga - Skay サキ渡辺 | Web | 12. února 2011 v 14:45 | Reagovat

wou
nee-chan rychlo pis prolog! XDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama